KONST / Litografier / Färglitografi 11822022
nr 1182 2022
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 229/250. Bladets mått: 64x47 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 maj 2018
kl 18:51:43
11/5 18:00:15
500 kr
14/5 18:46:16